Prosta droga do Niederwinkling

Do dystrybucji i technicznego zastosowania, mamy w naszym przedsiębiorstwie najlepiej wyszkolonych pracowników, którzy kompetentnie Państwu doradzą.

Jeżeli chcą Państwo poznać nasz szeroki asortyment, prosimy zobaczyć pod Produkty & Systemy. Jakie rozwiązanie jest dla Państwa najbardziej optymalne, dowiedzą się Państwo od osobistego doradcy.

Kierownictwo firmy

Markus Karl

Markus Karl Prezes, kierownik działu Europa Północno-Zachodnia, technik

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 222
markus.karl@gabocom.de

Belgia, Luksemburg , Holandia

Roland Lederer

Roland Lederer prezes, kierownik działu Europa Poludniowo-Wschodnia

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 201
roland.lederer@gabocom.de

Niemcy

 

Willi Stähle

Willi Stähle prezes, Carrier,zaopatrzenie w energię,regionalna eksploatacja sieci,przedsiębiorstwa miejskie,gminy

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 241
Tel. Kom. : +49 (0)171 350 84 25
willi.staehle@gabocom.de

Christian Kolbeck

Christian Kolbeck Kierownik m regionalny nord

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 242
Tel. Kom. : +49 (0)170 444 11 37
christian.kolbeck@gabocom.de

PLZ: 2 / 4 / 30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 37 / 50 / 51 / 52 / 53 / 57 / 58 / 59

Rainer Hofmann

Rainer Hofmann Kierownik m regionalny południowo-wschodni

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 243
Tel. Kom. : +49 (0)151 20 33 62 14
rainer.hofmann@gabocom.de

PLZ: 8 / 90 / 91 / 92 / 93 / 94 / 95 / 96 / 97

Martin Beck

Martin Beck Kierownik m regionalny południowo-zachodniej

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 246
Tel. Kom. : +49 (0)175 220 32 35
martin.beck@gabocom.de

PLZ: 6 / 7 / 35 / 54 / 55 / 56

Dirk Karstedt

Dirk Karstedt Kierownik m regionalny wschodni

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 244
Tel. Kom. : +49 (0)151 20 33 62 16
dirk.karstedt@gabocom.de

PLZ: 0 / 1 / 36 / 38 / 39 / 98 / 99

 

Tanja Baritz

Tanja Baritz Szefowa Departamentu dystrybucja wewnętrzne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 211
tanja.baritz@gabocom.de

PLZ: 0
Belgia, Wielka Brytania, Irlandia , Włochy, Luksemburg , Holandia

Manuela Bayerl

Manuela Bayerl dystrybucja wewnętrzne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 214
manuela.bayerl@gabocom.de

PLZ: 6 / 7
Bułgaria, Dania, Finlandia, Austria, Szwecja

Kerstin Gregori

Kerstin Gregori dystrybucja wewnętrzne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 213
kerstin.gregori@gabocom.de

PLZ: 1 / 2
Estonia, Islandia, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Norwegia , Portugalia , Rosja, Czechy, Turcja

Ines Rabus

Ines Rabus dystrybucja wewnętrzne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 215
ines.rabus@gabocom.de

PLZ: 5 / 9
Bosnia-Herzegovina, Francja, Grecja , Chorwacja , Macedonia, Montenegro, Polska , Rumunia, Szwajcaria, Serbia, Słowenia, Hiszpania, Republika Południowej Afryki

Regina Ludewig

Regina Ludewig dystrybucja wewnętrzne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 216
regina.ludewig@gabocom.de

PLZ: 4 / 8
Węgry

Corinna Riederer

Corinna Riederer dystrybucja wewnętrzne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 212
corinna.riederer@gabocom.de

PLZ: 3

 

Armin Steinbeißer

Armin Steinbeißer Regional Sales Manager

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 228
armin.steinbeisser@gabocom.de

Albania, Bosnia-Herzegovina, Bułgaria, Estonia, Finlandia, Grecja , Włochy, Kosovo, Chorwacja , Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Montenegro, Rumunia, Rosja, Szwecja, Szwajcaria, Serbia, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Turcja , Ukraina, Białoruś, Cypr

Gerhard Kroiß

Gerhard Kroiß Regional Sales Manager

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 227
gerhard.kroiss@gabocom.de

Francja, Austria, Polska , Słowacja, Czechy, Węgry

Jerzy Buchta

Jerzy Buchta Country Manager Poland

Kontakt
Tel. Kom. : +48 795 42 26 75
jerzy.buchta@gabocom.com

Polska

Gerald  Bartl

Gerald Bartl Sprzedaż Techniczne przedstawiciel Austria

Kontakt
Tel. Kom. : +43 (0)664 212 73 80
gerald.bartl@gabocom.com

Austria

Anthony Voyemant

Anthony Voyemant Responsable technico-commercial

Kontakt
Tel. Kom. : +33 (0)601 00 30 29
anthony.voyemant@gabocom.com

Francja

 

Thomas Hofmann

Thomas Hofmann Product Manager / Key Account NW Europe

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 221
thomas.hofmann@gabocom.de

Dania, Wielka Brytania, Irlandia , Norwegia , Hiszpania

Cornelia Heigl

Cornelia Heigl Regional Sales Manager, Marketing

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 225
cornelia.heigl@gabocom.de

Portugalia

 

Alexander Geiger

Alexander Geiger kierownik zastosowania technicznego

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 224
alexander.geiger@gabocom.de

Martin Ziermann

Martin Ziermann zastosowanie techniczne

Kontakt
Tel.: +49 (0)9962 950 229
martin.ziermann@gabocom.de

Back to Top